Staňte se naším DONÁTORem - stačí koruna denně

...

Fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze s názvem PULS nabízí každé farnosti nyní nově od Velikonoc až do konce roku za každého nového dárce/donátora 1000 Kč jako odměnu.

 

Vážení farníci,

rád bych poděkoval Vám všem, kteří se jako donátoři podílíte prostřednictvím fondu Puls na materiální podpoře kněží a života Vaší farnosti. Také díky Vaší podpoře bylo možné po čtyřech letech částečně valorizovat mzdy kněží naší diecéze.

Společně jsme v posledních letech překonali náročné období covidové pandemie, energetické krize i nárůst inflace. Pevně věřím, že doba kterou prožíváme, by mohla být dobrou příležitostí k růstu naší velké rodiny malých dárců.  

Proto Vás zvu, abyste se připojili k akci „Teď by to šlo!“

Přidejte se k více než 8 500 donátorům naší diecéze a svým darem podpořte kněze, a zároveň svoji farnost, která získá bonus za každého nového donátora.  

Děkuji všem donátorům, kteří již zareagovali na postní výzvu a podle svých možností navýšili svůj pravidelný dar, a také bych chtěl povzbudit ty, kteří tuto možnost zvažují.   

Pokud vnímáte, že „teď by to šlo“ registrujte se na www.donator.cz  nebo prostřednictvím kontaktních osob ve Vaší farnosti.

 

S vděčností za Vaši velkorysost a s požehnáním 

Pavel Kafka, správce fondu PULSZDE SE MŮŽETE ZAREGISTROVAT

 

Teď by to šlo